Pro běžný provoz nejen domácností je dnes teplá voda téměř nepostradatelnou potřebou. O to důležitější je potom rozhodnutí, jaký zdroj použít k jejímu ohřevu, jaký typ instalace zvolit, počet a druh odběrných míst, pro kolik lidí a v jakém objemu bude dnes a denně využívána. Následující průvodce vám pomůže vybrat vhodný typ bojleru z Dražic právě pro vaše potřeby.

Zvolte typ ohřevu

Zvolte typ instalace

Zvolte počet osob

Zvolte typ odběrného místa

Pro jedno umyvadlo nebo dřez nabízíme elektrické závěsné ohřívače malých objemů včetně modelů, které mohou být instalovány nad i pod odběrné místo.
UKÁZAT
Pro vícegenerační a činžovní domy, větší rekreační zařízení apod. doporučujeme vypracování projektu ohřevu teplé vody (a vytápění) autorizovaným technikem.
Pro systémy s ohřevem vody pomocí nízkoteplotního zdroje tepla nabízíme nepřímotopné stacionární zásobníky OKC NTR/HP se zvýšenou předávací plochou nebo OKC NTRR/HP/SOL se dvěma výměníky a možností připojit solární kolektory. Doporučujeme vypracování projektu ohřevu teplé vody (a vytápění) autorizovaným technikem.
Pro systémy s ohřevem vody pomocí solárních kolektorů nabízíme nepřímotopné stacionární zásobníky OKC NTRR/SOL vybavené dvěma výměníky nebo OKC NTRR/HP/SOL a doporučujeme vypracování projektu ohřevu teplé vody (a vytápění) autorizovaným technikem.
Pro zpracování přebytků z FVE nabízíme jednak závěsné varianty OKCE 2/2 kW nebo OKCE 2/4 kW, ale i stacionární varianty např. OKCE S s topnými tělesy TPK 210-10/2,2 kW a TPK 210-10/6,6 kW.

Pro přesný výběr doporučujeme vše konzultovat s autorizovaným technikem.

Další informace o fotovoltaice zde: www.dzd-solar.cz

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz