Ohřívače a zásobníky teplé vody

Výrobní řada společnosti DZ Dražice, čítající více než 380 typů a modifikací ohřívačů vody - bojlerů, je výsledkem naší dlouholeté snahy vyhovět náročným přáním zákazníků. Také do budoucna chceme pokračovat v rozvíjení naší filozofie, zaměřené na spokojenost zákazníka zaváděním nových výrobků a inovací stávajících a uplatňováním osvědčených technologických řešení a postupů ve výrobě.

crystal enamelOhřívače a zásobníky teplé vody DZD jsou uvnitř chráněny jedinečnou antikorozní vrstvou Crystal Enamel, která narozdíl od nerezu nepodléhá důlkové korozi v prostředí tvrdé a chlorované vody.

 

izolace thermogen 4Thermogen 4 je již čtvrtou generaci naší exkluzivní izolační pěny, kterou jsme vyvinuli ve spolupráci s firmou Covestro pro dosažení co nejlepší hodnoty tepelených ztrat. Jedná se o jedinečnou směs vyvinutou na míru pro naše ohřívače. Svými vlastnostmi vyhovuje všem současným i budoucím trendům v oblasti ohřívačů. Vyniká jak tepelně izolačními vlastnostmi, tak tvarovou stálostí. Navíc jsme jako jedni z prvních výrobců v Evropě schopni plnit nejpřísnější ekologické požadavky EU a tím významně příspíváme k ochraně atmosféry a životního prostředí.

 

ceramic solutionSuché keramické těleso Ceramic Solution mimořádně dobře odolává působení tvrdé a agresivní vody a výrazně prodlužuje životnost ohřívače a zásobníku v každých podmínkách.

 

Více o technologii DZ Dražice »

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz