• Facebook ikona
  • Youtube ikona

klimatizační jednotky DZ Dražice

Aktuality

Áčka z Dražic

Energetický štítek jste už určitě viděli, ale umíte ho správně číst? Pokud vás toto téma zajímá, přečtěte si o něm na příkladu našich „Áček“

Dreemy

Moderní nadřazený regulační systém dokáže povznést kombinaci fotovoltaické elektrárny a tepelného čerpadla na vyšší úroveň. Mezi nejefektivnější jednotky patří naše chytrá regulace Dreemy vyvinutá na platformě Infigy, která pracuje s unikátním algoritmem pro co nejefektivnější využití technologií dodávaných DZ Dražice: tepelných čerpadel NIBE a fotovoltaických komponent Dražice Solar.

Novinka PTO

Průtokový tlakový ohřívač PTO-T. PTO-T je průtokový tlakový ohřívač, u nějž není nutná speciální nízkotlaká směšovací baterie a je určen pro více odběrných míst. V nabídce jsou modely s topnými tělesy o výkonu 3,5 kW, 5 kW, 6,5 kW a 8 kW. Velikostně je shodný s modely typu PTO (beztlaká varianta s nutností montáže speciální baterie).

Aquatherm 2024

Přijměte pozvání na 25. ročník největšího odborného veletrhu v České republice - Aquatherm Praha - konaného ve dnech 5. - 8. března 2024.

Infotherma 2024

Vážení obchodní partneři, dovolujeme si vás i odbornou veřejnost pozvat na 29. ročník výstavy Infotherma, která se koná ve dnech 22. - 25. 1. 2024 na Výstavišti Černá louka Ostrava. Naši expozici najdete na stánku č. 304.

ForArch 2023

Jako již tradičně se zúčastníme oblíbeného stavebního veletrhu FOR ARCH, který se koná 19. až 23. září 2023 na výstavišti v pražských Letňanech.

Obnovení provozu po dovolených

Vážení zákazníci,

DZ Dražice po celozávodní dovolené obnovily provoz všech výrobních linek a pokračují ve své standardní produkci ohřívačů a akumulačních nádrží.

 Poslechněte si podcasty

Naše společnost pro vás připravuje nově podcasty. Jmenujeme se Dražice 77 a aktuálně si můžete prohlédnout a poslechnout už 6 dílů na těchto platformách:

Dražice hrdým partnerem vědomostní olympiády CTI

Ve čtvrtek 11. května 2023 v zasedacím sále Dagmar Burešové Parlamentu Česká republiky proběhlo slavnostní vyhlášení výsledků XVIII. ročníku Vědomostní olympiády, kterou pořádá Cech topenářů a instalatérů ČR. Záštitu udělil místopředseda Poslanecké sněmovny ČR doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D. MBA, Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy a Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR.

Pozvánka na ISH Frankfurt

Přijměte pozvání na světovou výstavu ISH konanou naposledy v roce 2019.

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz