• Facebook ikona
  • Youtube ikona

klimatizační jednotky DZ Dražice

Získali jsme zlatou medaili v soutěži Český výrobek roku 2021

Jsme velmi hrdí na to, že si znovu odnášíme ocenění v prestižní anketě Český výrobek 2021 v kategorii Elektronika a vytápěcí technika – letos za limitovanou edici plochého ohřívače vody OKHE ONE/E 80.

Tento bojler v atraktivním černém a stříbrném provedení je určený k ohřevu vody pomocí keramického topného tělesa o výkonu 2 kW. Jeho součástí je rovněž polyuretanová izolační pěna s nadouvadly, antikorozní vrstva či unikátní koncept dvou nádob umožňující rychlý ohřev vody. Děkujeme tímto vám - našim zákazníkům - i odborné veřejnosti za přízeň a důvěru, kterou v nás a naše výrobky vkládáte. Bereme ji jako závazek, abychom nadále vyvíjeli kvalitní produkty šetrné k vaší peněžence i životnímu prostředí.

Asociace Český výrobek již 15 let podporuje tuzemské produkty, kontroluje jejich původ i nezávadnost a uděluje licenci k užívání ochranné známky Český výrobek. Pravidelně také vyhlašuje anketu stejného jména o nejlepší potravinářské a nepotravinářské výrobky, ve které jsou dané produkty hodnocené zástupci českých výrobců nebo zákazníky podle předem daných parametrů, kvality a vzhledu.

KONTAKTY
Družstevní závody Dražice-strojírna s.r.o.
Dražice 69, 294 71 Benátky nad Jizerou
Česká republika
Tel.: +420 326 370 911
E-mail: info@dzd.cz